Zmiany w funkcjonowaniu serwisu

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaprzestaniem rozwoju platformy Windows Mobile przez firmę Microsoft oraz brakiem możliwości zakupu nowych urządzeń pracujących pod kontrolą tegoż systemu, program eSale dla Windows Mobile nie będzie przez nas już dłużej wspierany i zostanie całkowicie wycofany z naszej oferty. Od dnia 01.01.2014r. serwis programu eSale dla Windows Mobile prowadzony będzie wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.

 

W związku z powyższym, do dnia 31.12.2013r. wszystkim naszym klientom korzystającym z eSale dla Windows Mobile, proponujemy możliwość aktualizacji do eSale dla Android na preferencyjnych warunkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz wyceny prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

 

Równocześnie, z dniem 01.01.2014r. z naszej oferty zostanie usunięta usługa jednorazowego serwisu na żądanie. Zgłoszenia wykrytych błędów (za wyjątkiem eSale dla Windows Mobile) będą nadal przyjmowane celem poprawy w kolejnych wersjach oprogramowania. Klienci zainteresowani serwisem mają prawo do zakupu pakietu: Serwis i Aktualizacje.

 

Zmianom podlega również usługa rejestracji licencji. W przypadku utraty licencji z winy klienta (np. uszkodzenie lub zagubienie urządzenia) lub konieczności wydania licencji tymczasowej (np. oddanie urządzenia do naprawy), opłata za każdorazowe wydanie kodu aktywacyjnego wynosi 99 zł netto. Jednocześnie informujemy, iż powyższa usługa zostanie wykonana przez serwisanta tylko po podaniu prawidłowego kodu aktywacyjnego, który ma zostać unieważniony.

 

Pragniemy także poinformować, że od 01.07.2013r. obowiązuje nowy cennik na zakup oraz dzierżawę systemu eSale dla Android.


Pozostałe aktualności i informacje:
Aktualizacja 3.2.9
Aktualizacja poprawiajace porawiajaca pomniejsze bledy w aplikacji