Współpraca z New Portable Devices

Na początku roku 2014 nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych polskich dystrybutorów urządzeń mobilnych – firmą New Portable Devices. Przedsiębiorstwo to słynie ze swojej pasji do nowych technologii, szerokiego asortymentu towarów i usług oraz przede wszystkim - profesjonalnego podejścia do klientów.

Firma New Portable Devices powstała w maju 2000 roku w Dębicy, początkowo zajmując się głównie projektami z zakresu zdalnego dostępu do serwerów i baz danych. Po latach doświadczeń i dynamicznym rozwoju firmy New Portable Devices zainteresowało się prężnie rozwijającym się rynkiem mobilnych urządzeń przemysłowych. Zdobyta wiedza z segmentu UMPC, MID i netbooków, zaowocowała wprowadzeniem do sprzedaży urządzeń do zastosowań przemysłowych o wysokich standardach odporności.

Podmiot ten stale powiększa swoją ofertę w tych segmentach, dbając przede wszystkim o zachowanie jak najlepszej proporcji jakości do ceny. NPD jest wyłącznym dystrybutorem smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów przemysłowych takich marek jak:

  • i-Mobile,
  • Winmate, 
  • Cilico, 
  • Urovo
  • Senter, 
  • Speedata
  • Handheld Group.

Ich kolektory danych, tablety przemysłowe, skanery kodów kreskowych, czytniki RFID oraz terminale płatnicze, stanowią bazę postępu dla dynamiczne rozwijających się firm, podnosząc standardy, bezpieczeństwo oraz efektywność pracy.

Firma Mayer s. c. poleca swoim klientom zwłaszcza sklep internetowy tegoż dystrybutora - http://www.mobilator.pl
W sklepie tym nasi klienci mają szeroki dostęp do urządzeń i oprogramowania najlepszej jakości.

 

KONTAKT Z FIRMĄ NEW PORTABLE DEVICES:

 

Adres operacyjny:
ul. Drogowców 14
39-200 Dębica
Adres rejestracji:
ul. Rzeszowska 1
39-200 Dębica

NIP: 872-120-56-82
REGON: 691747637

tel: +48 508 23 55 05
e-mail: sklep@mobilator.pl
www: http://www.mobilator.pl


Pozostałe aktualności i informacje:
Aktualizacja 3.2.9
Aktualizacja poprawiajace porawiajaca pomniejsze bledy w aplikacji